Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1128

Taraftar Baba Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Taraftar baba doğum günü pastası sarı laciver olarak kurgulanmış olup pasta renkleri ve pasta yazısı istediğiniz gibi değiştirilebilir pasta üzerindeki steteskop kordonuda kaldırılabilir. Pasta siparişi içerik ve pasta üzeri figürleriyle tamamlandıktan sonra oldukça taze ve leziz bir şekilde gönderime hazır hale getirilir. Sizlerde taraftarınızın rengini seçerek ister erkek ister bayan figürlü olarak pastanızı yaptırabilirsiniz
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.