Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1098

Resimli Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:261,00 TL +KDV
KDV Dahil:281,88 TL
Resimli doğum günü pastası içeriği tamamlandıktan sonra şeker hamuru ile kaplanır ön hazırlığı biten pasta siparişinizin üzerine piyano tuşları, kırmızı güller ve resimlerinde konmasıyla birlikte kutulanarak gönderime hazır hale gertirilir bizde tüm doğum günü pastaları teslim gününde teslim edileceği şehrinde yapıldığı için oldukça taze ve leziz olurlar. Not: Pasta siparişi verdikten sonra bize iletişim kısmındaki mail veya whatsup numaramızdan 5 adet resim göndermeniz yeterli olacaktır.En az 20 kişilikten itibaren resim adeti arttırılabilir 
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.