Ürün Kodu : DG978

Örümcek Adam Katlı Pasta

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:324,00 TL +KDV
KDV Dahil:349,92 TL
Renklerinide Değiştirebileceğiniz Örümcek Adam  Katlı Pastanın İçeriğinide Belirler Misafirlerinize Tatlı Sürprizler Yapabilirsiniz. Çocukların Çok  Seveceği Hayal Kahramalarından Spider Man  Doğum Günü Pastası Teslim Gününde Şehrinde  Hazırlanarak Özel Kutusunda Belirtilmiş Adresine  Tarihinde ve Seçilen Saat Dilimi İçinde Teslim Edilir. Pasta Kaplama ve Fügürlerinde Renkli Şeker Hamuru Kullanılır
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.