Ürün Kodu : DG948

Mickey Bir Yaş pastası

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:324,00 TL +KDV
KDV Dahil:349,92 TL
Mickey Bir Yaş Pastası Doğumgünü Pastası Görseli ve Lezzetiyle Sizlere Sunulur.Pasta Siparişi Verdiğinizde İçeriğini Belirlediğiniz Doğum Günü Pastası Üzeri Şeker Hamuru Kaplandıktan Sonra Şeker Hamurundan Yapılmış Fügürleri Bir Yaş Doğum Günü Pastası Üzerine Konarak Pasta Gününde Taptaze Olarak Tamamlanır.Pasta Siparişi Yapıldıktan Sonra Belirtilen Adresine Özel Aracla Kutusunda Gelir. Pasta Rengi ve Diğer Yaşlar İçinde İstenildiğinde Rakamı ve Rengi Değiştirilebilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.