Ürün Kodu : DG1006

Kalp Pasta Kırmızı Güllü

Fiyatı:250.00 TL +KDV
KDV Dahil:270,00 TL
Kalp Pasta Kırmızı Güllü Şekliyle Sevdiğinize Mesaj Vererek Ona kalbinizi Anlatır.Pasta Siparişi Gününde Tamamlanarak Belirtilen Adrese Saat Dilimi İçinde Teslim Edilir.Pasta Tamamlandıktan Sonra Çeşitli
Yerlerine Gül Yaprakları Serpiştirilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.