Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG11

İki Yaş Pastalar

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
İki Yaş Pastalar Keki, kreması ve Şeçilen (Butik Pasta Modeli) İçeriğiyle Tamamlandıktan Sonra Pembe Yenilebilir Şeker Hamuru İle Üzeri Kaplanarak Pasta Siparişi Hazır Hale Getirilir, Biten Pasta Üzerinede Şeker Hamurundan Hazırlanan Fügürlerde Konulduktan Sonra Ürün Gönderime Hazır Hale Gelir.Tüm Pastalarımızda Olduğu Gibi Teslim Gününde Oldukça Taze Hazırlanan Ürünlerin  Tatları Oldukça Leziz ve Güzel Olur. Pasta Rengi ve Rakamı İsteğe Görede Değiştirilebilir
 
 
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler. 

Etiketler : İki Yaş Pastalar