Ürün Kodu : DG1113

Hello Kitty Çocuk Doğumgünü Pastası

Fiyatı:550.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:473,00 TL +KDV
KDV Dahil:510,84 TL
Hello kitty çocuk doğumgünü pastası İki kat olarak içeriği ile birlikte teslim gününde hazırlanır tamamlanan pasta üzeri şeker hamur kaplaması ve fügürün konmasıyla birlikte adresine gönderilecek hale gelir özel kutusunda pasta siparişi belirtilen adresine hasarsız sağlam olarak gönderilir bu pasta ve diğer pastalarımızda da olmak üzere dilediğiniz taktirde kaplama renkleri değiştirilebilir konseptinize uygun renklerde tasarlattırabilirsiniz, doğum günü pasta siparişi istanbul , ankara, izmir ve bir çok şehirde taptaze olarak yapılır.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.