Ürün Kodu : DG1099

Gel Keyfim Gel Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:243,00 TL +KDV
KDV Dahil:262,44 TL
Gel keyfim gel doğum günü pastası resimdede görüldüğü üzere rahatlığı dinlenmeyi sevenler için ideal görseliyle beğeninize sunulur arzu edilirse pasta siparişi verdikten sonra erkek yerine bayan fügürüde uygulanabilir ayrıca renkleride değiştirilebilir. doğum günü pastası siparişi teslim gününde ilinde yapıldığı için oldukça taze olur içeriği ve görselliğiyle sizi veya onu anlatır derseniz iişte size tatlı bir fırsat
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.