Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG528

Doktor Pastası

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:148,00 TL +KDV
KDV Dahil:159,84 TL
Doktor Pastası Özenle Hazırlanmış Lezzeti İle Damakları Şenlendirir. Hekim Pastası Siparişi Teslim Gününde Taze Yapılarak Sevkedilir Doğum Günü Pastası Doktor Pasta Modeli Dilerseniz Rengi Değitirilerekte Yapılabilir Bunun İçin Pasta Siparişinizi Verdikten Sonra Bizi Arayıp Rengi Bildirneniz Yeterli Olacaktır
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.