Ürün Kodu : DG1183

Doğum Günü Pastası Kırmızı Beyaz Top

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Kırmızı beyaz renklerden hazırlanmış pastaya ne dersiniz? Taraftarın gönlüne giden, milli duyguları harekete geçiren doğum günü pastası kırmızı beyaz top siparişlerinizi verebilirsiniz. Pastanın tasarımı futbol topu şeklindedir. Sanki elinizde bir pasta değil de futbol topu duruyormuş edasındadır. Gerçeğe çok yakın şekilde tasarlanan harika pastanızı yemek için şimdiden iştahlanabilirsiniz. Doğum günü ve özel kutlamalar için sipariş edilebilir. Pastanın içeriğini siz ayarlayabilmektesiniz. Kırmızı ve beyaz renklere sahip şeker hamuru kullanılmıştır. Pastanızın teslim tarihi geldiği zaman ise taze şeklinde alıcıya ulaştırılır. Teslim tarihinde hiçbir şekilde sarkma gibi durumlar yaşanmaz. Siparişinizi verirken farklı istediğiniz özel renkler varsa da uygulatabilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.