Ürün Kodu : DG1181

Doğum Günü Pastası Fenerbahçe Modeli

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:174,00 TL +KDV
KDV Dahil:187,92 TL
Sevdiklerinize doğum gününde özel süprizler yapmak istemez misiniz? Ya da kendinizi şımartmak? O halde doğum günü için düşünülmüş Fenerbahçe taraftar pastasını sipariş edebilirsiniz. Fanatiklere özel hazırlanan pastanın içeriğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Taze ve lezzetlidir. Ürünün içeriğinde çikolata bulunmaktadır. Fakat alıcılar içeriğe farklı eklemelerde yapabilir. Şehrinizi  seçerek pastanızın siparişini çok kolay bir şekilde verebilmektesiniz. Üstelik pastanız taze şekilde sunulacaktır. Hem görüntüsüyle hem de tadıyla sizleri keyiflendirecek doğum günü pastası Fenerbahçe modeli alıcılarını bekliyor. Pastanın tasarımında logo, yazı, tarih, forma figürü uygulanmıştır. Ayrıca şeker hamuruyla hazırlanan sarı lacivert formanın üzerine pasta yazısınını yazdırabilirsiniz. Alıcının şehri, semti, teslim edileceği saati sistemimiz üzerinden girebilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.