Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1081

Arabalar Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:210,00 TL +KDV
KDV Dahil:226,80 TL
Arabalar Doğum Günü Pastası teslim gününde hazırlanır. Pasta siparişi içeriğiyle tamamlandıktan sonra kaplamasında şeker hamuru kullanılmaz tamamen kenarları şanti ile sıvanarak şekil verilir üzerine ise yenilebilir şeker hamurundan resim baskı konduktan sonra kenarlarına şeker hamurundan yapılan araba fügürleri konularak pasta hazır hale getirilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.