Ürün Kodu : DG1130

Makyaj Paketi Butik Pasta

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Makyaj Paketi Butik Pasta içeriği ve lezzetiyle gençliğin gölnünde taht kurar. Bizde pasta siparişi teslim gününde yapıldığı için bu pasta ve diğer pastalarımızında renklerini değiştirebilir size uygun hale getirebilirsiniz. Doğum günü pastası kek krema ve içeriğiyle birlikte tamamlandıktan sonra üzeri pembe şeker hamuru ile kaplandıktan sora fügür ve süslemelerin konmasıyla birlikte butik pasta modeli hazırlanmış olur
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.