Yorum Bırakın
Müşteri Yorumları
İsim Şelale başrır
Tarih 2019-08-26
Oğlumun hem 1. hem de 2. doğumgünü pastalarını sizden aldık ve çok çok memnunuz. Hem tadı hem de görüntüsü tam istediğimiz gibi oldu. Bu özel günümüzde sorunsuz bir şekilde yanımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürler.
İsim ÖZGE EVLEK BAYIK
Tarih 2019-07-26
Anne ve Babamın evlilik yıldönümleri için pasta siparişi verdim. Hem çok şık ve sadeydi, hem de çok lezzetli ve tazecikti.. İlgili kişinin desteği ve çözüm odaklı yaklaşması ile de güvenilir bir alışveriş oldu. Artık pasta siparişlerimin adresi belli :) Teşekkür ederim.
İsim Tümay Kayalı
Tarih 2019-07-19
Oğlumun doğum günü için ilk defa sipariş verdim ve çok memnun kaldım.Zamanında teslimat ve lezzet için çok teşekkürler.
İsim Dilek
Tarih 2019-07-18
Tadı süslemesi görüntüsü ile çok taze güzel bir pastaydı ve zamanında geldi. Çok teşekkür ederim
İsim Merve Terzi
Tarih 2019-07-14
Kızımın doğum günü için ilk defa sipariş verdim ve çok memnun kaldım. Resimli pastaydı ve resim bulanık değildi çok netti. İlgi alakalı çok güzel. Bir daha ki doğum günü pastalarım sizden olucaktır. Emekleriniz için teşekkür ederim. Bizi bu gün çok mutlu ettiniz
İsim Elif Kılıç
Tarih 2019-06-20
Zamanında teslimat ve taze tat için teşekkür ederiz☺️ 2. Kez sipariş verdim, yine memnun kaldık. Teşekkür ederiz.. iyi çalışmalar
İsim Ferah dolu
Tarih 2019-06-19
Yine gayet güzel bir pastaydı. Sanırım 5 veya 6. Siparişim hiç pişman olmadım şuana kadar arkadaşlara tavsiye ediyorum. Hatta hafta sonu bir arkadaşta sipariş verdi gerçekten gayet lezzetliydi dedi. Umarım hep bu istikrarla devam edersiniz. Hayırlı işleriniz olsun.
İsim Leyla Seçkin
Tarih 2019-04-20
İlk Defa sipariş verdim çookk memnun kaldım, pasta taze, içindeki malzemeleri doluydu. Tadı enfesti, teslimat zamanında yapıldı. Bundan sonra bu siteden pasta siparişlerimi verecegim, hem hesaplı hem lezzetli.
İsim NERGİS ÇETİNÖZ
Tarih 2019-03-25
Merhabalar.
Pastamız şekli ve lezzet bakımından süperdi. zamanında geldi.
desteğiniz için ekibinize teşekkür ederiz.
Nergis ÇETİNÖZ
İsim sefa ersoy
Tarih 2019-03-15
Ankaraya sipariş verdim, belirtilen tarih ve saatte teslim edildi. Ancak ekstradan 10 tl kargo ücreti alındı bunu biraz yadırgadım, çünkü Ankara merkez. Bunun dışın da memnun kaldım . teşekkürler.