Ürün Kodu : DG1291

Trabzonspor Pasta Modeli

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Trabzonlu vatandaşlarıda unutmayarak harika bir trabzonspor pasta modeli tasarladık. Taraftar pastaları arasında yer alan Trabzonspor pasta modeli, taraftarın en özel gününde damakları mest edecek.  Pastanın içeriğini seçerek pasta siparişi oluşturabilirsiniz . Dış görselinde bordo ve mavi renkli şeker hamurundan hazırlanmış bir görüntü bulunur. Siparişinizin hangi güne ulaştırılmasını istiyorsanız hemen sipariş formunu hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede mavi bordo renkleriyle donatılmış Trabzonspor pastanız kapınıza kadar getirilmiş olur. Tatlarında kalite, görüntüsünde de muhteşemlik gösteren pastanız taze şekilde ulaştırılmaktadır. Hem içeriğinde ki malzemeler hem de pastanın keki tazedir. Yerken ağızda tazeliği hissedilecektir. Trabzonsporlu taraftarları hayran bırakacak pastanın siparişini sorunsuzca verebilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.