Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1128

Taraftar Baba Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Doğum günlerinizi taçlandıracak harika pasta modellerini inceleyebilirsiniz. Onlardan birisi olarak karşımıza çıkan Taraftar Baba doğum günü pastası içeriğini belirleyebilirsiniz. Pastanın tasarımında erkek figürü kullanılmıştır. Fakat bayana yönelik hazırlatacağınız taraftar doğum günü pastalarınızda yapılır. Aynı zamanda pastanın renkleri de kendi zevkinize göre ayarlanabilir. Pasta üzerinde ki figürlerin biri ya da birkaçı tercihe göre kaldırılabilir yerinede eklemek istediğiniz figürler varsa da taraftar baba doğum günü pastanıza ilave edilir. Hem taze hem de oldukça lezzetli olarak pasta siparişi veren kişilere yollanır. Özellikle paketlemeye de çok fazla dikkat edilmektedir. Pastanızın taze ve bozulmadan gelmesi için özel pasta kutularına koyulur. Sizlerde tutmuş olduğunuz takımınızın pastasını yaptırmak istiyorsanız hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.