Ürün Kodu : DG1013

Shopkins Doğumgünü Pastası

Fiyatı:600.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:522,00 TL +KDV
KDV Dahil:563,76 TL
Shopkins Doğumgünü Pastası İçeriği Yapılıp Üzeri Şeker Hamuru Kaplandıktan Sonra Pastanın Üzerine Gerçek Oyuncaklar Konularak Tamamlanır. Not: Pasta Oyuncakları Sipariş Alındıktan Sonra Bu veya Aynı Karakterlerin Benzer Oyuncakları Alınır Oyuncakların Bedeli 60 tl Olup Elinde Oyuncağı Olanlar Bilgi Verdiği Taktirde Bu bedel Düşülerek Oyuncaksız Olarak da Pasta Siparişi Alınabilir Oyuncak Elde Olduğu Taktirde Ertesi Günede Sipariş Verebilir, Bunun İçin Arayıp Bilgi de Alabilirsiniz
ÖNEMLİ
OYUNCAKLAR GERÇEK OLDUĞU İÇİN PASTA KESİLMEDEN
ÖNCE ÜZERLERİNDEN TOPLANMASI GEREKİR
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.