Ürün Kodu : DG117

Resimli Pasta Hello Kitty Resmi

Fiyatı:186.75 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:149,40 TL +KDV
KDV Dahil:161,35 TL
Resimli Pasta Hello Kitty Resmi Çocuklarınıza Özel Olup İsminden de Anlaşılacağı üzere Bu resim Pastanın Üzerine Basılır. Fotoğraf Baskılı Pasta Fiyatları İçin İse En Sağda Kişi Sayısı ve Fiyat Butonundan  Görebilirsiniz Ayrıca İstenirse Pastanın Rengi Değiştirilebilir Farklı Hello Kitty Resmide Yollarsanız Resimli Pasta Üzerindeki Görselde Değiştirilebilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.