Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG569

Resimli Kalp Pasta

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:174,00 TL +KDV
KDV Dahil:187,92 TL
LUTFEN OKUYUNUZ
Pasta Siparişi Erken Bilgi Verilirse (resimli Pasta) AYNI GÜNDE Teslim Edilebilir Kırmızı Renlerde Gül ve Kalplerle Bezenmiş Eşsiz Görsel Üzerine Fotoğraf Koyabileceğiniz Resimli Kalp Pasta Özenle Hazırlanır. Bu Pasta Siparişi verildikten Sonra
Pasta Sipariş Numarasıyla 
Birlikte Resmi bilgi@dogumgunupastasi.com mail adresimize veya Whats Up 0532 726 34 71 Gönderin. Fotoğraflı Pasta Olarak Yapılıp Adrese Teslim Edilir Renkler Tüm Pastalarımızda Olduğu Gibi İstenirse Bu Pastanın da Renkleri Değiştirilerek Teslim Edilir.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.