Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG881

Prens Tacı Pastası

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:296,00 TL +KDV
KDV Dahil:319,68 TL
Erkek çocuklara özel Prens tacı pastası içeriğini saatini ve tarihinide belirleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde özel kutusunda verdiğiniz adresine teslimatı yapılır doğum günü pastası diğer pasta siparişilerinde olduğu gibi bu üründede dilediğiniz rengi kullanabilir size uygun hale getirtebilirsiniz ayrıca kız çocukları içinde bu pastayı pembe olarak veya yapılmış bir pasta görselinide görmek isterseniz de sitemizde bulunan  ara butonuna prenses tacı yazıp ara demeniz diğer görselide görmenizi sağlayacaktır. pastamız iki katlı olup üzerindeki rakam istenilen yaşa göre düzeltilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.