Ürün Kodu : DG295

Pembe Gül ve Kalp

Fiyatı:124.50 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:95,87 TL +KDV
KDV Dahil:103,53 TL
Pembe Gül ve Kalp Zerafeti ve Lezzetiyle Görsel Bir Şölen Pasta Siparişi Vererek Mutlu Olmanın En Kolay Yolu Sizde Kalp Şeklinde Pasta Siparişi Verip Sevdiklerinizi Sevindirin Pasta Kek Krema ve İçeriside Sipariş Aşamasında Seçtiğiniz İçerikle Yapılır
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler. 

Etiketler : Pembe Gül ve Kalp