Ürün Kodu : DG1319

Özel Gün Naked Pastası

Fiyatı:500.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:370,00 TL +KDV
KDV Dahil:399,60 TL
Özel gün neked pastası yapımında kaplama kızmında şeker hamuru kullanılmaz pasta yapılmaya başlandığında kek krema ve içeriğiyle yapldıtan sonra pasta dış sıvaması çık ince şanti ile sıvanır bu aşamada içerik ve kek sıvama esnasında tam kapatılmaz belli belirsiz görülebilir
Not: Ürün Resmindeki Çiçekler Renklerde ve Görselinde Farklılık Gösterebilir Bire Bir Olmayabilir Detay İçin Arayınız
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.