Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1027

Örümcek Adam Pastam

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:348,00 TL +KDV
KDV Dahil:375,84 TL
Doğum Günü Pastası Sizlere Çocuklarınızın Çok Seveceği Görsel ve Lezzetlerden Örümcek Adam Pastam Konseptini Sunarak Partilerinize Uygun Şekli ve Üzerinde Kahramanın Resmiyle Birlikte Sunarak Misafirlerinizin Beğenisini Kazanır. Teslim Gününde Çok taze Olarak hazırlanan Pasta Siparişi Özel Kutusu ve Aracında Belirtilen Adresinize Servis Edilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.