Ürün Kodu : DG1178

Nişan Pastası Özel Gün Modeli

Fiyatı:500.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:435,00 TL +KDV
KDV Dahil:469,80 TL
Pasta Siparişi verdiğinizde iki katlı ve görsel zenginliği ile Nişan pastası özel gün modeli sizlerin beğenisine sunulur. Nişan pastası seçtiğiniz içerikte teslim gününde oldukça taze bir şekilde yapılır üzeri renkli şeker hamuru kaplanıp şekerhamuru süslerininde konulmasıyla birlikta nişan pastanız hazır hale getirilir bu pasta modelini nişanda, sözde ve düğünde kat sayılarını ve ebatını arttırarak ayrıcada konseptinize uygun renklerlede yaptırarak sizlere uygun hale getirilebilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.