Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG467

Mickey Mouse Pasta

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Şeker Hamurlu ve Üzeri Resimli Mickey Mouse Pasta Çocukların Partilerini Renklendirir.Sizlerde Sevdiklerinize
Doğum Günü Pastası Yaptırabilir Mutluluklarına Ortak Olabilirsiniz.Doğum Günü Pastası İçeriği İle Birlikte Yapıldıktan Sonra Üzeri Mavi Şeker Hamuru İle Kaplanır. Üzerine Şeker Hamuruna Basılmış Resim Konduktan Sonrada Özel Kutusunda ve Aracında İstenilen Adresine Gönderilir. Dilerseniz Pasta Resmi ve Pasta Rengi de
Değiştirilebilir
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.