Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1048

Mickey Mouse Cake

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:296,00 TL +KDV
KDV Dahil:319,68 TL
Mickey Mouse Cake Doğum Günü Pastası İki Katlı Yapılarak Üzeri Şeker Hamuru İle Kaplanır. Teslim Gününde Yaptığımız Tüm Pastalarımız da Olduğu Gibi Çok Taze Olarak Paketlenir ve Adresine Yollanır Pasta Siparişi Verdiğinizde İsterseniz Renkleride Değiştirebilir Konseptinize Uygun Yaptırabilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.