Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG463

Kırmızı Güller Pastası

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:174,00 TL +KDV
KDV Dahil:187,92 TL
Pasta Siparişi Erken Bilgi Verilirse AYNI GÜNDE Teslim Edilebilir Kırmızı Güller Pastası Teslim Edileceği Günde Yapılarak Belirtilen Adrese Yollanır Pasta Siparişi Vererek Türkiye'de Bir Çok İle Gönderebilir Sevdiklerinize Tatlı Sürüprizler Yapabilirsiniz. Doğum günü pastası Web Sitemizde Tüm Pastalar İçeriğiyle Birlikte Kişiye/Kişilere Özel Hazırlandığı İçin İstenildiği Taktirde Pastanın Renkleri de Değiştirilebilir
 
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.