Ürün Kodu : DG1224

Katlı Taç Pasta Modeli

Fiyatı:400.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:348,00 TL +KDV
KDV Dahil:375,84 TL
Katlı taç pasta modeli içerikleriyle ayrı ayrı yapıldıktan sonra üst üste konulur bitirilen pastanın üzeri pembe renkli (dilerseniz farklı bir renkte olabilir) şeker hamuru ile kaplandıktan sonra en üst katınada tasarım taç şekli yerleştirildikten sonra pasta siparişi biter ve adresine gönderime hazır hale gelir. İstanbul avrupa yakası, İstanbul anadolu yakası küçükçekmece, bahçelievler, üsküdar, kadıköy ve istanbul da bir çok semt için pasta siparişinizi verebilirsiniz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.