Ürün Kodu : DG1352

Harry Potter Pastası

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:148,00 TL +KDV
KDV Dahil:159,84 TL
Çocukların olduğu kadar hala çocuk kalanlarında sevdiği karakterler den biri olan Harry Potter, pastanızla buluşuyor. En güzel gününüzü sevdiğiniz figürle tamamlamaya ne dersiniz? Kaliteli, muhteşem tatlarla hazırlanmış olan pastanızın siparişini anında verebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz tarih içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Pastanızda şeker hamuru kaplaması yapılmıştır. Pastanızın dış malzemesinde kullanılan şeker hamurlarında gözlük ve atkı figürüne yer verilmiştir. Tasarlanan atkı figürünüzün farklı renk kombinasyonları yapılabilir. Pastanızda istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Doğum günü pastanızın klasiğin dışında tutmak ve bir farklılık kazandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Anında siparişinizi tarafımıza ileterek hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Pastanız, özel pasta kutusuna koyularak adresinize hasar görmeden güvenli bir şekilde şekilde ulaştırılmaktadır.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.