Ürün Kodu : DG1261

Galatasaray Pasta Modeli

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:148,00 TL +KDV
KDV Dahil:159,84 TL
Galatasaraylı taraftarların seçecekleri pasta modeli oldukça fazladır. Onlardan birisi olarak da Galatasaray pasta modeli karşımıza çıkıyor. İçeriği tamamen kendi damak zevkinize göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Pastanın görsel tasarımına göz attığımız zaman ise yıldızlı toplar, Gs yazısı yer alıyor. Pastanın en alt tabanında ise şeker hamuruyla hazırlanmış olan sarı kırmızı burgu yapılmıştır. İsterseniz en alt bölümünde ki şekli kaldırabiliriz. Fanatik olduğunuz takımınızın renkleriyle donatılmış olan pastanızın siparişini online platform üzerinden verebilirsiniz. Sarı kırmızı renklerle hazırlanmış olan pastanızın içinde şeker hamuru kullanılmamış olup yalnızca üst kaplama ve fügürlerinde kullanılacaktır. Özel kutusuna koyularak belirttiğiniz zaman zarfı içerisinde adresinize özel kutusunda sağlam bir şekilde yollanarak teslimatı yapılacaktır
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.