Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1297

Galatasaray Doğum Günü Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:261,00 TL +KDV
KDV Dahil:281,88 TL
Doğum gününüzün harika geçmesini istiyorsanız o zaman tuttuğunuz takımın pastasını sipariş edebilirsiniz. Sarı kırmızılı renklerden oluşan pastanız tadıyla ve görüntüsüyle sizleri mutlu edecek. 15 Kişilikten başlayack olan pastanın diğer ebat ve fiyatları da yer almaktadır.  Alıcı şehri, kaç kişilik olacağı ve teslimat tarihini belirterek pastanızın tarafınıza ve ya sevdiklerinize yollanmasını sağlayabilirsiniz. Galatasaray doğum günü pastası dış kaplama ve fügürlerin de renkli şeker hamuru kullanılacaktır. Damaklarınızda harika bir tat bırakacak olan galatarasay pastanızın hemen siparişini verebilirsiniz. Pasta konusunda titiz bir şekilde hareket ettiğimizden dolayı adresinize yeni yapılmış taze pastanız gönderilir. Galatasaraylı bir pastanız olsun istiyorsanız hemen pasta siparişi oluşturup güvenli ödeme yöntemiyle pasta siparişinizi verebilirsiniz
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.