Ürün Kodu : DG1142

Galatasaray Butik Pastası

Fiyatı:200.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:174,00 TL +KDV
KDV Dahil:187,92 TL
Galatasaray mağazasında olması gereken ne varsa pastayla buluşmuş. Sarı kırmızı renklerin güzelliğiyle süslenmiş olan Galatasaray pastanız doğum gününüz için hazırlanmaktadır. Doğum günleri, özel kutlamalar gibi pek çok günlerinizde Galatasaray Butik pastası siparişlerinizi verebilirsiniz. Pastanın renkleri kadar tasarımıda çok fazla iddialı. Üstelik aynı modeli farklı takımlar içinde hazırlatmanız mümkündür. İçeriğini nasıl isterseniz işinde profesyonel olan ustalarımız hazırlamaktadır. Üzeri şeker hamuru ile kaplanmıştır. Şeker hamuruyla kaplama sonrasında Galatasaray’ın simgesi olan tüm figürler hazırlanarak eklenmiştir. Butik pasta siparişi vermek istiyorsanız hemen sipariş sistemimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Galatasaray Butik pastası için özel kutu kullanılmaktadır. Üstelik görüntüsünde ki muhteşemlik, pastanın tadına da yansımış durumda. Tazeliği, lezzeti ve özenle hazırlanmış kremasını tatmaktan mutluluk duyacaksınız.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.