Ürün Kodu : DG1345

Fenerbahçe Pastası

Fiyatı:124.50 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:115,79 TL +KDV
KDV Dahil:125,05 TL
Koyu Fenerbahçeliyseniz pastanızla bunu tescil edebilirsiniz. Fanatik taraftarlara özel hazırlanan Fenerbahçe pastası, takım ruhunuzu daha fazla ortaya koymanıza neden olacak. Hem hazırlanmış görüntüsüyle hem de muhteşem tadıyla sizleri mest edecek. İster kendiniz için isterseniz de koyu lacivertli fanatik sevdikleriniz için pastanın siparişini verebilirsiniz. Fotoğraf bölümünde, ince tabaka olarak ayarlanmış şeker hamuru bulunmaktadır. İç malzemesinde şeker hamuru bulunmamaktadır. Görsel bölümünde Fenerbahçe'nin kuruluş amblemi ve Fenerbahçe yazısı yer almaktadır. Siparişlerinizi hemen vererek anında muhteşem taraftar pastanızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Fenerbahçe takımını destekleyen sevdikleriniz içinde şaşırtıcı bir pastayla karşısına çıkabilirsiniz. Tutkuyla bağlanan bir taraftar için takımını simgeleyen resimli pastayla karşılaşması en güzel detay olacaktır.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.