Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1065

Sevdiklerimle Doğumgünü Pastası

Fiyatı:225.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:182,25 TL +KDV
KDV Dahil:196,83 TL
Sevdiklerimle Doğum Günü Pastası Tasarım ve Lezzetihle Hem Gözlere Hemde Damaklara Lezzet Sunar. Pasta Siparişi Verdiğinizde Bilinizki Bu ve Diğer Tüm Pastalarımızın Teslim Gününde Yapılarak Adresine Gönderildiğini Unutmayalım.Doğum Günü Pastası Görselindeki Renkleri Değiştirebileceğiniz Gibi İçeriğinide Seçerek Pasta Siparişinizi Tamamlayarak Siparişinizi Verebilirsiniz
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.