Ürün Kodu : DG341

Callio Fotoğraflı Resimli Pasta

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Bir Çok  İle Gönderim Şeker Hamurlu ve Üzeri Resimli Callio Fotoğraflı Resimli Pasta Çikolatalı Pasta, Vişneli Pasta Gibi Daha Bir Çok Çeşitle İçeriğini Zamanını ve Tarihini Belirleyip Pasta Siparişinizi  Verebilirsiniz. İstanbul Pasta Siparişi, Ankara Pasta Siparişi, İzmir Pasta Siparişi verebileceğiniz Zengin Pasta Çeşitlerimizle Bir Çok
İldeyiz.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.