Ürün Kodu : DG1025

Broşlu Nişan Pastası

Fiyatı:300.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:222,00 TL +KDV
KDV Dahil:239,76 TL
Broşlu Nişan Pastası Özel Günlere Renkli Tasarımlar Sunar Pasta Renkleri Temel Renkler Olmak Kaydıyla Değiştirilebilir Pasta Siparişi Teslim Gününde İstediğiniz İçeriğiyle Yapıldıktan Sonra Üzeri Fügürleri ve Arjantin Şekerinden Yapılmış Broşunda  Konulmasıyla Birlikte Tamamlanır. Yapılan Nişan Pastası Çok Taze ve Lezzetli Olduğundan Dolayı Misafirlerinizin Taktirini Kazanır.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.