Ürün Kodu : DG229

Bordo Güller Nişan Pastası

Fiyatı:500.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:435,00 TL +KDV
KDV Dahil:469,80 TL
Bordo Güller Nişan Pastası İçeriği Hazırlandıktan Sonra Pasta Katları şeker Hamuru İle Kaplanır. Pasta Üzerine Şeker Hamurundan Hazırlanmış Bordo Güllerin Konulmasından Sonra Gönderime Hazır Hale Getirilen Pasta Siparişiniz  Adresine yollanır. Bu Pastada Tüm Pastalarımızda Olduğu Gibi istediğiniz Renklerlede Yapılabilir. Oldukça Zengin Pasta Modelleri İçeren Sayfamızda Bir Çok Çeşite Ulaşabilir Konseptinize Uygun Tasarımlar Yaptırabilrisiniz. Pasta Görseli 60 Kişilik Görünümde Olup Kişi Sayısı Düşdükçe Çiçekler Azalır Pasta Küçülür
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.