Ürün Kodu : DG1341

Beşiktaşlı Pasta

Fiyatı:186.75 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:149,40 TL +KDV
KDV Dahil:161,35 TL
4 büyüklerden biri olan Beşiktaş, pastalarda da yerini alıyor. Koyu Beşiktaşlı olan kişilerin mutlu olacakları resim baskılı beşiktaşlı pasta siparişleriniz alınır. Alıcı şehri, kaç kişi olacağını belirttikten sonra hemen siparişlerinizi de oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz istediğiniz zaman dilimi içerisinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Beşiktaşlı pastanızın başına istenmeyen bir durum gelmemesi adına da özel ambalajına koyulmaktadır. Özel pasta kutusunda adresinize getirilir. Siyah ve beyaz aşkıyla yanıp tutuşan taraftarların en mutlu gününde özel hazırlanmış Beşiktaşlı pastasını sunabilirsiniz. Pastanın iç malzemesinde kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Şeker hamuru içinde değil yalnızca resim baskısı yapılan çok ince şeker hamuru kağıdında kullanılmıştır. Pastanın üzerinde Beşiktaş yazısı, tarihi ve logosu yer almaktadır. Siyah ve beyaz ağırlıklı şekilde hazırlanmıştır.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler. 

Etiketler : Beşiktaşli Pasta