Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG592

Basket Topu Pastaları

Fiyatı:500.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:435,00 TL +KDV
KDV Dahil:469,80 TL
Baketbol Topu Pastaları Ailenizle, Arkadaşlarınızla Paylaşabileceğiniz En Güzel Anlarınızı Tatlandıracağınız
Şekilde Özenle Hazırlanarak Adresinize Teslim Edilir. Baketbol Pastası Üzerindeki Kaplaması Şeker Hamuru Olup İçeriğinde Şeker Hamuru Kullanılmaz Seçtiğiniz İçeriğiyle Pasta Siparişi Tamamlanacaktır
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.