Ürün Kodu : DG952

Bankacı Bey Pastası

Fiyatı:225.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:182,25 TL +KDV
KDV Dahil:196,83 TL
İster Bankacı Bey Pastası İster Çalışan Bayan Pastası Hangisi İstenirse Fügürü Ona Göre Değiştirilebilir.Masa Başında Çalışan Herkeze Uygun Olabilecek Butik Pasta Tasarımında İstenirse Renkler de Değiştirilebilir.Pasta Siparişi Verdiğinizde Doğum Günü Pastası Seçtiğiniz İçerikte Yapıldıktan Sonra Hazırlanan Fügürlerinde Pastanın Üzerine Yerleştirilmesinden Sonra Pastanız Teslime Hazır Hale Getirirlir.
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.