Ertesi Gün Teslimatı İçin 0532 726 34 71 Arayınız
 
Ürün Kodu : DG1104

Patron Doğum Günü Pastası

Fiyatı:225.00 TL +KDV
İndirimli Fiyatı:195,75 TL +KDV
KDV Dahil:211,41 TL
Patron doğum günü pastası içeriği ve görseliyle lezzet şöleni sunar pasta siparişi verdiğinizde içeriği ile teslim gününde hazırlanan pastanın üzeri şeker hamuru kaplaması ve fügürün yerleştirilmesiyle tamamlanır doğum günü pastası kutusunda istenilen adresine sağlam bir şekilde teslim edilir sizde pasta siparişi verip sevdiklerinizle hoşca vakit geçirebilir onları mutlu edebilirseniz ayrıca dilendiği taktirdede pastanın fügürü bayan olarakta yapılabilir yani iş kadını pastası....
Pasta siparişiniz alıcı kişi/kurumun belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir.Belirtmiş olduğunu adreste alıcı kişiye/kuruma ulaşılamaması durumunda pastanız bina görevlisine, tanıyana veya komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda ve bu gibi yerlerde pastanızı getiren tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir.Bu durumda pastanız resepsiyon, danışma veya orada bulunan yetkili görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Doğum günü partilerinde,toplantılarda ve benzeri etkinliklerde pastanın alıcıya teslim edilememesi durumunda görevli veya yetkiliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Yukarıdaki koşulların bulunmaması, sağlanamaması veya adresin yalnış verilmesi durumunda pasta üretim yerine döner ve başka bir saattte veya zamanda tekrar GÖNDERİLMEZ.Alıcı veya gönderici üretim yerine isterse aynı gün içinde gidip alabilirler.