Anasayfa Hakkımızda Yardım Müşteri Hizmetleri İletişim
Verdiğiniz Siparişi Merak mı Ediyorsunuz ?
Genel Satış Sözleşmesi

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Bu Kanuna Dayalı Olarak Çıkarılan Sözleşmelere Dair Yönetmelik Gereğince Bilgilendirme Formu

Satıcının isim ve unvanı, açık adresi, telefon ve diğer iletişim bilgileri :
Firma    : Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Adres   : Gimat 17 Blok No:513 Macunköy/Yenimahalle/ANKARA
Tel         : 0850 532 07 34 - 0532 726 34 71 - 0312 466 18 18
E-posta: bilgi@dogumgunupastasi.com

Gimat 17 Blok No:513 Macunköy/Yenimahalle/ANKARA
Sözleşme konusu mal veya hizmetin temel özellikleri:
kutu içinde 1 adet pasta

Sözleşme konusu mal veya hizmetin tüm vergiler dahil satış fiyatı:
dogumgunupastasi.com sitesinde ödemenin yapıldığı tarihteki fiyatı.

Satıcı veya sağlayıcının fiyat dâhil tüm vaatlerinin geçerlilik süresi:
30.07.2015

Sipariş bedelinin ödenme şekilleri:
Peşin(Kredi kartı veya Havale)

Teslimat şekilleri:
Servis

Teslim giderleri:
Yol farkının olması halinde ödemenin yapıldığı tarihteki fiyat.


Teslim giderlerinin kime ait olduğu:
Teslim adresin için yol farkı olması halinde belirtilen yol farkı alıcıya aittir. Web sitesinde ürün teslimi için yol farkı belirtilmemişse tüm gideler satıcı Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.  ye aittir.

Cayma hakkı ve kullanımı:
Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre; " Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur. 


Bilgi : Tüketiciler, şikayet ve itirazları konusunda başvurularını, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde tüketicinin malı satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilirler.

Bu bilgiler, iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmiştir.Şikâyet için Satıcı’nın açık adres, telefon, ve varsa diğer iletişim bilgileri :
Adres:
Merkez: Gimat 17 Blok No:513 Macunköy/Yenimahalle/ANKARA 
İş tel Fax  0850 532 07 34 - 0532 726 34 71 - 0312 466 18 18


Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü
Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ( www.dogumgunupastasi.com) bağlantılı şirketler veya ortaklar tarafından yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Verilerinizin bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.
Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:
• Siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, 
• Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, 
• İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları işin uzmanları ile paylaşmak,
• Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak, 
• Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,
• Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması,
• Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek, 
• Hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek,
• Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile; kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.
Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Prosedürü" başlığı altında bildirilecektir. 
Gizlilik Prosedürü 
Kişisel bilgiler başlığı altında Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.  yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir.  Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.  olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle yukarıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.  sorumlu tutulamaz.

Teslimat Bilgisi
Belirtilen zaman dilimleri içerisinde araç teslim adresine yol alırken trafik yoğunluğu, adres bulamama v.s gibi nedenlerden dolayı gecikme yaşanabilir.
15200603844608.jpg
Söz Pastam
185,00 TL + KDV
157,25 TL + KDV


1437393830f13d.jpg
Dusty Resimli Pasta
175,00 TL + KDV
119,00 TL + KDV
bayi