Hakkımızda
Doğum Günü Pastası Türkiye'de pastacılık anlayışını değiştirmek,en kolay,en ekonomik ve en güvenilir yoldan pasta siparişi vererek pasta gönderimi sağlamak için 2008 senesinde kurulmuştur.Binlerce müşterimiz ve Türkiye'nin dört biryanına yüzlerce pasta siparişiyle elektronik ortamda pasta siparişi alan pastaneler arasında geniş içerikli ürün sağlayan lider pastane durumuna gelmiştir.

Doğum Günü Pastası ile sevdiklerinize en güzel yaş pastaları gönderebilir, gelişmiş pasta arama sayfalarımızda özel gününüz için en doğru Doğum Günü Pastasını seçebilirsiniz.İsterseniz pasta gönderdiğiniz kişiler adres defterinizde saklanacak ve sevdiklerinizin özel günleri her sene size e-mail yoluyla hatırlatılacaktır.Pastanız teslim olduğunda size e-mail yoluyla pastanızın teslim edildiği bildirilecektir.

Dogumgunupastasi.com Türkiye ‘nin en geniş içerikli pastacısı. Pasta siparişi verdiğinizde Türkiye'de bir çok ilde adrese teslim edilecektir. Pasta siparişlerinizin teslim gününde özenle hazırlanıp teslim edilebilmesi için ülkedeki tüm seçkin pastaneler dogumgunupastasi.com çatısı altında.
Diğerleri ve Biz Kısaca Farkımız

Doğum Günü Pastası almaya karar verdiğinizde bizde tek seçenekli bundan başka içerikle olmaz rengi değişmez denmez bilakis ürün rengi içeriği dahil siz seçersiniz kişiye özel olur.Bizde günlerce önceden sipariş verin de denmez bizim için bir gün öncesi yeterli olmakla birlikte acil siparişlerinizde müsait olduğumuzda aynı gün bile pastanızı yapıp teslim ederiz. Bizde günlerce önceden tek içerik seçenekli pastalar yapılıp bekletilmez istediğiniz içerikte TESLİM TARİHİNDE ve TESLİM EDİLECEĞİ şehrinde taze olarak yapılıp adresine gönderilir. Bizde Doğum Günü Pastası teslim zamanını sabah 09 akşam 19 saatleri arasında özgürce siz belirlersiniz. Bizde İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere bir çok şehre ürün tedariği yapılır. Unutmayalım ki bitmiş bir pastanın ölçüsü olabilir. Pasta içeriğine şekline göre hacmi değişkenlik gösterebilir. Biz de tüm pastalar teslim gününde taze olarak hazırlanır. Günlerce önceden pasta yapmadığımız için de yapılmamış bir pastanın ölçüsünü veremeyiz. İçeriğini Seçemediğiniz aynı zamanda ölçüsü belli olan hazır bir pastanın da ne zaman yapıldığı taze olup olmadığı anlaşılmaz.