Gizlilik İlkesi
·         Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.  (Doğumgünü Pastası), kullanıcıların www.dogumgunupastasi.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
·         Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Doğumgünü Pastası), işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Doğumgünü Pastası), kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
·        Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Doğumgünü Pastası), kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Doğumgünü Pastası ‘nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,  www.dogumgunupastasi.com  sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Doğumgünü Pastası ‘nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
·         Tarçın Bilişim Sistemleri Danışmanlık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Doğumgünü Pastası), kullanıcılara ve kullanıcıların www.dogumgunupastasi.com  sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.